Акумулятори для Compaq

Виберете серію вашого ноутбука:

Який вибрати акумулятор для ноутбука Compaq?

Одна з головних відмінних комплектуючих ноутбука від настільного комп'ютера - це акумуляторна батарея . Її поломка знову повертає нас в залежність від зарядного пристрою, що обмежує використання ноутбука поза домом. Акумуляторні батареї приходять до свого зносу через певну кількість заряду і розряду. Ознакою швидкого результату акумулятора можна вважати скорочення часу роботи ноутбука без підзарядки. Якщо батарея ноутбука Compaq не буде вчасно замінена на нову, вона прийде до свого повного зносу. Тому не варто чекати слушної нагоди. Приступайте до вибору нового пристрою вже зараз. Для вибору акумуляторної батареї рекомендується враховувати такі технічні параметри пристрою:
 1. Напруга.
 2. Ємність.
 3. Тип пристрою.
Найбільш важливим параметром сумісності вважається значення напруги. Його необхідно порівнювати з показником напруги на колишньому акумуляторі для справної роботи пристрою. Цей параметр вимірюється в Вольтах. Напруга батареї має в точності відповідати ноутбуку. Щоб дізнатися яке має бути напруга у нової батареї, Подивіться інформацію про ноутбуці на його задній стороні. Максимальна різниця між двома показниками не повинна перевищувати 0,5 Вольт. Для того, щоб акумуляторна батарея для ноутбука Compaq якомога довше підтримувала його мобільність, варто звернути увагу на показник ємності. Якщо цей параметр буде більше, ніж на колишньому пристрої, автономність використання ноутбука буде збільшена. Параметр ємності вимірюється в міліампер-годинах & mdash; mAh. Ємна батарея для ноутбука Compaq буде рідше піддаватися заряду, що може позитивно позначитися на терміні її експлуатації.
Тип пристрою АКБ також заслуговує увагу при виборі батареї. Від цього фактора залежить не тільки особливість умов експлуатації, але і термін працездатності даного пристрою. Якщо раніше акумуляторні батареї розрізнялися по 4 типам пристрою, то зараз в сучасних ноутбуках використовується тільки дві якісні технології акумуляторів:
 1. Літій-іонний тип & mdash; найчастіше можна зустріти в сучасних ноутбуках . Цей тип пристрою має відносно високий рівень ємності і невелику вагу. Недоліком літій-іонних акумуляторів можна вважати властивість зниження ємності, пов'язане з впливом довгого терміну використання. На роботу даного типу пристроїв також робить негативний вплив занижених або підвищених температур.
 2. Літій-полімерна технологія — це новий тип акумуляторів, який все ще вдосконалюється і допрацьовується виробниками. Ця технологія має ряд переваг, серед яких виділяють довгий термін експлуатації, стійкість до будь-якої температури повітря і компактні габарити. На даний момент літій-полімерні батареї встановлюють в тонкі і легкі ноутбуки, завдяки їх зручним і невеликим розмірам.
Перед тим, як купити батарею на ноутбук Compaq, варто уточнити який тип технології використовується у вашому пристрої. Якщо колишній акумулятор був літій-іонного типу, то на його місце не можна встановити літій-полімерний пристрій. Ви можете порадитися з нашими фахівцями щодо сумісності або вибору акумуляторної батареї. Отримати професійну консультацію можна в телефонному режимі. Залиште номер свого телефону через кнопку зв'язку і з Вами зв'яжеться один з наших операторів.

Як зрозуміти, батарея Compaq вийшла з ладу? Як запобігти її поломку?

Заміна акумулятора повинна бути своєчасною, але як розпізнати його поломку? Виділяють такі основні ознаки її прояву:
 1. Ноутбук відключається через нетривалий час автономної роботи, а рівень заряду показує більше половини. Це може означати швидкий результат акумулятора через його зносу.
 2. Здуття корпусу акумулятора & mdash; пристрій необхідно відключити від живлення і не використовувати взагалі.
 3. Ноутбук не бачить акумулятор Compaq & mdash; поломка внутрішнього пристрою батареї, яка може виникнути через падіння або ударів по корпусу пристрою.
Батареї для ноутбуків не підлягають ремонту. Тільки внутрішня поломка акумулятора може бути виправлена, але не на довгий термін. Щоб акумулятор ноутбука Compaq не зажадав швидкої заміни, використовуйте його згідно з простими рекомендаціями:
 1. Дотримуйтеся оптимальної температури для використання і зберігання акумулятора. Для літій-іонного типу АКБ сприятливою вважається температура від +15C до +35C. після тривалого перебування ноутбука при низькій температурі повітря, його слід залишити в приміщенні і використовувати тільки при досягненні оптимальної температури.
 2. Не допускайте потрапляння рідини або вологи в ноутбук.
 3. Не залишайте батарею ноутбука в розрядженому стані на тривалий термін. Це може повністю вивести її з ладу.
 4. Відключайте адаптер живлення від ноутбука при досягненні його повного заряду.
Дотримуючись цих простих умов поводження з акумулятором, ви позбавите себе від зайвої витрати часу і фінансових коштів. Якщо індикатор батареї на ноутбуці показує невірний рівень заряду, її необхідно відкалібрувати. Процес калібрування дуже простий. Для його виконання необхідно:
 1. Підключити адаптер живлення до ноутбука і не вимикати його до досягнення повного заряду.
 2. Довести ноутбук до повного розряду батареї. Не забудьте відключити використання сплячого режиму.
 3. Після розряду акумулятор до 0% зарядіть його знову на 100%.
Ось і весь процес калібрування акумуляторної батареї. Після його проведення індикатор заряду буде знову правильно відображати його рівень. Не варто проводити калібрування акумулятора занадто часто. Робіть це тільки в міру необхідності при некоректному відображенні показника заряду. Ставтеся дбайливо до свого пристрій і періодично перевіряйте стан його акумуляторної батареї. Батарея на ноутбук Compaq від магазину"Compaq Parts & quot; забезпечить тривалу мобільність вашого пристрою і позбавить від пошуків зручного місця для заряду. Використовуйте свій ноутбук, де хочете. Адже в цьому і полягає його основна відмінність від комп'ютера. Акумулятори для ноутбуків Compaq від нашого інтернет-магазину своєчасного доставляються за вказаною адресою в комплекті з гарантійним талоном. Тому клієнти магазину"Compaq Parts & quot; завжди можуть бути впевнені в якості придбаного пристрою .