Клавіатура для Compaq

Виберете серію вашого ноутбука:

Клавіатура Compaq & mdash; особливості вибору< / h2>
Підібрати заміну основного пристрою введення до ноутбука трохи складніше, ніж до настільного комп'ютера. Адже клавіатура для ноутбука Compaq не підключається до нього через роз'єм USB. Цей пристрій має більш складну систему установки і тому воно повинна підходити за всіма параметрами, що визначають його технічну Сумісність. На сайті нашого магазину досить ввести номер моделі вашого ноутбука і певний ряд сумісних пристроїв буде у Вас перед очима. Серед них можна зупинити свій вибір і купити клавіатуру Compaq, виходячи з таких критеріїв:< / div>
 1. Розкладка і розмір кнопок.
 2. Конструкція клавіш.
 3. З підсвічуванням / без підсвічування.
Перший показник зручної клавіатури & mdash; це її розкладка . Звертайте увагу не тільки на наявність російських символів на панелі введення, але і на розмір і розташування кнопок. Адже друкувати на пристрої зі звичним розташуванням клавіш набагато зручніше. Також варто враховувати наявність всіх додаткових клавіш на панелі введення, які виконують певні функції при роботі за ноутбуком. Серед них може бути регулювання гучності, яскравості екрану та інші корисні властивості. Багато виробників можуть додавати або прибирати ці функції в силу дизайну даної моделі пристрою. Нова клавіатура ноутбука Compaq повинна мати всі клавіші, зручного вам розміру і розташування на панелі, щоб не робити помилки при друку. Від типу конструкції клавіш залежить не тільки зручність виконання друку, але і термін експлуатації даного пристрою. Клавіатура Compaq має кілька різновидів за типом клавіш:< / div>
 1. Мембранна конструкція & mdash; це пристрій з еластичним шаром мембрани під клавішами, які практично не видають ніякого звуку при друку. Істотний недолік даного типу пристроїв полягає в тому, що мембрана з часом втрачає свою еластичність і натискати на клавіші стає складніше.
 2. Ножична & mdash; більш дорога конструкція, в якій використовується спеціальний пристрій форми ножиць. Завдяки даній конструкції збільшений термін експлуатації клавіатури, який включає в себе до 10 мільйонів натискань.
Клавіатура на ноутбук Compaq з підсвічуванням особливо популярна серед користувачів, які часто засиджуються до пізнього часу за комп'ютером.Такий пристрій надає можливість друку навіть при відсутності будь-якого джерела світла. Так як підсвічування сприяє швидкому розряду ноутбука, її можна вимикати для збереження заряду батареї. Система активізації підсвічування практично у всіх моделях ноутбуків однакова. Для того, щоб включити підсвічування на клавіатурі, необхідно натиснути на клавішу Fn. Ви також можете регулювати рівень її яскравості і відключати за допомогою певних комбінацій клавіш. Поєднання клавіш може відрізнятися, тому їх найкраще уточнити на сайті виробника або в Налаштуваннях даного пристрою введення. Не всі клавіатури для ноутбуків Compaq мають вбудовану систему підсвічування, але ми вказуємо її наявність або відсутність в технічному описі кожного пристрою. При виникненні будь-яких питань по одному із зазначених параметрів даного пристрою, звертайтеся за консультацією до наших фахівців. У телефонному режимі вони розкажуть про всі особливості, що цікавить Вас клавіатури і допоможуть зробити правильний вибір.

Що зробити для того, щоб клавіатура ноутбука Compaq пропрацювала довше?

Незважаючи на довгий термін експлуатації клавіатури для ноутбуків Compaq, вони можуть вийти з ладу завчасно при неакуратному використанні. Щоб основний пристрій введення не зламалося раніше виконання свого ресурсу натискань, керуйтеся такими правилами по його експлуатації:< / div>
 1. Не тримайте поруч з ноутбуком ніяких судин з рідиною. Навіть невелика чашка кави біля клавіатури може виявитися великою проблемою для вас.
 2. Ніяких прийомів їжі над панеллю введення. Засмічення клавіш крихтами дасть про себе знати незабаром, якщо ви будете продовжувати їсти над клавіатурою.
 3. Друкуйте акуратно без різких натискань і ударів по кнопках. Працюйте за пристроєм чистими руками.
 4. Періодично протирайте панель введення спеціальними засобами з очищення комп'ютерних поверхонь. Можна використовувати косметичні палички для видалення бруду між кнопками.
 5. Не дозволяйте домашнім тваринам укладатися на поверхню ноутбука. Позбутися від залишків вовни під кнопками не так просто.
Догляд за клавіатурою і правила її використання набагато простіше, ніж усунення її поломки. Щоб уникнути виходу з ладу нового пристрою, важливо також ознайомитися з причинами виникнення несправностей. Серед них виділяють:< / div>
 1. Попадання вологи або рідини в ноутбук. При попаданні рідини на панель введення необхідно знеструмити даний пристрій і зібрати залишки пролитого серветками.
 2. Засмічення клавіш, яке веде до їх залипання.
 3. Випадання кнопок & mdash; виникає в наслідок падіння клавіатури або ударів по ній. Таку поломку можна виправити, якщо не пошкоджені кріплення, на яких тримаються кнопки.
 4. Контактна плата пошкоджена — може статися як через попадання солодкої рідини всередину пристрою, так і в наслідок стрибків напруги в мережі. Така несправність вирішується тільки пошуком підходящої заміни.
 5. Пошкоджений шлейф основного пристрою введення & mdash; вихід з ладу такої важливої деталі можливий тільки при втручанні користувача. Тому не слід встановлювати або знімати клавіатуру з ноутбука, якщо виконуєте цей процес вперше.
Ми перерахували найбільш поширені випадки несправностей даного пристрою, на які може вплинути користувач при друку. Тепер, коли ви ознайомлені з усією інформацією про поломку даного пристрою, можете бути впевнені в тому, що клавіатура для ноутбука Compaq не вийде з ладу раніше свого терміну. Дбайливе використання і догляд позбавить від більшості несправностей клавіатури. Інтернет-магазин "Compaq Parts" бере на себе процес установки нового пристрою на ноутбук. Таким чином ви можете використовувати нову панель введення відразу після її покупки, не звертаючись в сервісний центр. Офіси нашого магазину знаходяться в Києві і в Одесі. Тому ви можете здійснити самовивіз в день замовлення або скористатися кур'єрською доставкою до дверей вашого будинку. На більш віддалені відстані ми відправляємо комплектуючі Новою Поштою. Відправка товару здійснюється в день оформлення замовлення. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що клавіатура Compaq буде замінена своєчасно.
Бажаємо вдалої комплектації ноутбука разом з "Compaq Parts"!