Аккумуляторы для Compaq Presario

Виберіть модель вашого ноутбука:

Як правильно використовувати акумулятор Compaq Presario?

Правильна експлуатація може врятувати будь-який пристрій від непередбаченої поломки. Батарея для ноутбука Compaq Presario також вимагає особливих умов зберігання і використання. Серед них виділяють такі рекомендації:< / div>
  1. Не залишайте акумулятор з повною відсутністю заряду на невизначений термін.
  2. Не піддавайте пристрій перегріву або переохолодження. Це правило особливо стосується літій-іонних акумуляторів.
  3. Намагайтеся не розряджати батарею до 0%. Ставте пристрій на зарядку при першому сигналі про його швидкому розряді. Якщо блоку живлення або виходу до розетки поблизу немає, краще відключити ноутбук і зарядити при першій можливості.
  4. Оберігайте акумулятор Compaq Presario від будь-яких фізичних впливів на нього.
При неправильному відображенні ступеня заряду в процентному співвідношенні може допомогти калібрування батареї. Для цього батарея Compaq Presario спочатку піддається повному заряду, потім розряду при включеному ноутбуці. Далі акумулятор заряджається знову до 100%. Таким чином батарея починає знову коректно відображати рівень свого заряду. Якщо цей метод не допоможе, значить стан акумулятора погіршився і його слід замінити. Купити батарею для ноутбука Compaq Presario у нас можна в будь-який регіон України з швидкою доставкою за вказаною адресою. Всі товари в нашому магазині є оригінальними і мають в комплектації гарантію якості. Ваша покупка збільшить продуктивність ноутбука і не зажадає значних фінансових витрат!