Блоки живлення для Compaq

Виберете серію вашого ноутбука:

Як вибрати зарядний пристрій Compaq?

Замінити адаптер живлення в нашому інтернет-магазині не займе у Вас багато часу. Однак, якщо ваш ноутбук раптом перестав заряджатися, не поспішайте звинувачувати у всьому зарядний пристрій. По-перше, як би банально це не звучало, проблема заряду може полягати у відсутності електрики або в несправності розетки. Друга причина, по якій ноутбук може перестати заряджатися, це вихід з ладу акумулятора. Переконалися в несправності блоку живлення? Не варто зволікати. Приступайте до вибору нового зарядного пристрою, як можна швидше так, як батарея ноутбука довго не протримається без тривалої підзарядки. Зарядний Compaq має таку відмінну характеристику:< / div>
 1. Напруга.
 2. Потужність.
 3. Струм.
 4. Тип роз'єму.
Перераховані параметри необхідно порівнювати з характеристикою колишнього пристрою. Тому для того, щоб вибрати сумісний зарядний пристрій для ноутбука Compaq, Вам знадобиться інформація з корпусу Старої зарядки. Особливо важливим показником сумісності є напруга. Вхідна напруга & mdash; це той рівень електрики, який йде від розетки до адаптера. Отриманий рівень заряду блок живлення переводить в значення вихідної напруги, яким харчується ноутбук. Вихідна напруга вимірюється в Вольтах і воно повинно бути точно таким же, як передбачено даної моделі ноутбука. Слідкуйте за тим, щоб показники напруги на старому і новому пристрої не відрізнялися один від одного. Нова зарядка для Compaq може відрізнятися за параметром напруги тільки на 2 V. При заниженому показнику напруги блок живлення не зможе виконати заряд, а при його перевищенні материнська плата може згоріти.
Потужність мережевого адаптера може відрізнятися від колишнього пристрою тільки в більшу сторону. Найкраще придбати блок живлення для ноутбука Compaq з більш високою потужністю. Тоді батарея ноутбука буде заряджатися швидше, а зарядка не буде перегріватися. Можна купити зарядку для Compaq з такою ж потужністю, як і було передбачено виробниками ноутбука. Занижувати даний параметр також не рекомендується так, як це може закінчитися поломкою даного пристрою. Значення потужності можна також подивитися на корпусі зарядки або на тильній стороні ноутбука. Дана величина вимірюється в Ватах (W).
Сила струму показує максимальну величину струму на виході блоку живлення.і вимірюється в Амперах. Новий блок живлення Compaq повинен мати силу струму, рівну колишньому пристрою або збільшену. Показники сили струму і потужності тісно пов'язані між собою. Чим більшу силу струму має адаптер, тим вище його потужність і швидкість заряду батареї. Пристрій із заниженим значенням сили струму може вийти з ладу через перегрів. Останній параметр, що визначає технічну Сумісність зарядного пристрою & mdash; це тип роз'єму. Штекер зарядки повинен точно відповідати гнізда ноутбука. Уточнюйте тип роз'єму вашої зарядки, якщо не впевнені в її сумісності. З будь-яких питань, що стосуються вибору зарядного пристрою на ноутбук, ви можете звертатися до фахівців нашого інтернет-магазину.

Чому Зарядні пристрої Compaq виходять з ладу і як запобігти їх поломку?

Будь-який пристрій може зламатися в наслідок несприятливих умов експлуатації та зберігання. Купівля нового приладу не вирішить Ваших проблем, якщо ви не будете знати причину поломки колишнього пристрою, щоб не повторити її. Блок живлення ноутбука Compaq може має ймовірність поломки з таких причин:< / div>
 1. Перепади напруги в електромережі — найбільш частий випадок поломки більшості приладів, що працюють від мережі. Слідкуйте за подачею напруги у Вашому будинку і при необхідності придбайте джерело безперебійного живлення.Таким чином ви зможете уникнути поломки більшості електроприладів.
 2. Несправна акумуляторна батарея & mdash; менш відома причина поломки зарядного пристрою . Слідкуйте за станом свого акумулятора і замініть його в разі поломки.
 3. Механічні несправності & mdash; пов'язані з неакуратним зверненням користувача до пристрою. Падіння або удари по корпусу адаптера можуть якийсь час ніяк не впливати на його роботу, але згодом це позначиться на його терміні працездатності.
 4. Кліматичний вплив на адаптер — підвищена вологість, висока або низька температура повітря негативно позначаться на працездатності даного пристрою.
Якщо ви помітили одну з несправностей у вашому зарядному пристрої, не намагайтеся полагодити його самостійно. Більшість поломок практично неможливо виправити, якщо це не стосується заміни кабелю або ремонт роз'єму адаптера. Якісна зарядка Compaq від нашого інтернет-магазину переживе всі комплектуючі ноутбука в умовах правильного використання. Серед корисних рекомендації по експлуатації даного пристрою виділяють:< / div>
 1. Перед виконанням процесу заряду необхідно підключити адаптер до ноутбука, а потім під'єднати його штекер до мережі.
 2. Оберігати зарядний пристрій від падінь і ударів по корпусу.
 3. Не перетягуйте шнур зарядки і не ставте на нього ніяких предметів.
 4. Корпус зарядки повинен знаходитися на рівній поверхні для рівномірного розподілу тепла при роботі. Навіть папір, який лежить на корпусі адаптера, може сприяти його перегріву.
 5. Не варто включати в мережу ноутбук і зарядний пристрій, якщо вони перебували якийсь час на морозі.
 6. При транспортуванні блоку живлення, стежте за розташуванням його кабелю. Шнур зарядки необхідно акуратно скласти біля її корпусу і закріпити застібкою-липучкою.
 7. Використовуйте якісний та технічний сумісний зарядний пристрій Compaq.
Ці прості вказівки по використанню блоку живлення позбавлять вас від проблем із зарядом ноутбука на довгий час. Якісні Зарядні пристрої Compaq від нашого магазину забезпечать не тільки справну подачу живлення, але і захистять комплектуючі деталі ноутбука від поломки. Клієнти нашого магазину можуть розраховувати на швидку доставку зарядного пристрою і гарантійне обслуговування. Кожен блок живлення для ноутбука Compaq має гарантійний талон, який ми надаємо покупцям для підтвердження безпеки покупки. Якщо раптом придбаний пристрій зламається протягом гарантійного терміну, ми зобов'язуємося обміняти його на нове. Наші фахівці перевіряють кожен пристрій перед його відправкою. Тому ймовірність такої поломки практично не можлива. Комплектуйте свій ноутбук безпечно разом з "Compaq Parts"!