Матрицi для Compaq

Виберете серію вашого ноутбука:

Як вибрати екран для ноутбука Compaq?

Заміна такої важливої комплектуючої деталі, як матриця, виконується дуже просто в нашому інтернет-магазині. Всі матриці для ноутбуків Compaq розподілені по серіях. Ви також можете ввести номер моделі свого ноутбука і відразу знайти сумісний екран. Матриця для ноутбука Compaq відрізняється такими технічними особливостями:< / div>
 1. Діагональ.
 2. Дозвіл.
 3. Технологія екрану.
 4. Система підсвічування.
 5. Тип покриття.
Діагональ & mdash; це розмір екрану, який вимірюється в дюймах. Це значення ви можете виміряти самостійно, приклавши лінійку від одного кута екрану до протилежного. Отриманий результат в сантиметрах переводимо в дюйми, помноживши дане значення на 2,54. Показник дозволу складається з певної кількості пікселів і від нього залежить якість переданої картинки на монітор ноутбука. Дане значення налічує точки, з яких складається зображення, як по вертикалі, так і по горизонталі дисплея. Матриця на ноутбук Compaq з високою роздільною здатністю має не тільки більш якісну передачу картинки, але і споживає велику кількість енергії. Низька роздільна здатність має невисоку вартість і споживає менше енергії, але має погану якість зображення і невеликий обсяг інформації на екрані. Кращим рішенням буде купити матрицю для ноутбука Compaq з роздільною здатністю Full HD. Дисплей з параметром 1920x1080 пікселів не буде надавати великого навантаження на процесор ноутбука. Дане значення дозволу підходить навіть для найбільших діагоналей матриці. Чіткість зображення на екрані не погіршиться, в залежності від його розміру.
Технологія екранів розділила їх на три типи:< / div>
 1. TN & mdash; найбільш часто використовувана технологія екранів, за рахунок невисокої вартості і гарного часу відгуку. Серед мінусів даного типу матриці має місце низький рівень контрастності, передачі кольору і невеликий колірний охоплення. Деякі моделі матриць TN + Film допрацьовуються виробниками. Тому серед екранів даного типу все ж можна знайти якісний екземпляр.
 2. * VA (PVA, MVA та ін.) — більш якісна розробка, яка має високий рівень передачі кольору і досить широкі кути огляду.
 3. IPS & mdash; даний тип використовується в дорогих ноутбуках, так це одна з кращих технологій матриці. Незважаючи на високу вартість і великому споживанню енергії, даного типу екрану віддають перевагу користувачі, які професійно займаються кольорокорекцією і обробкою відео.
Більшість технічних властивостей екрану залежить саме від його типу. Тому враховуйте всі особливості кожної технології перед тим, як вибрати одну з них. Екран ноутбука Compaq може також відрізнятися, в залежності від встановленої системи підсвічування. Серед них розрізняють:< / div>
 1. CCFL & mdash; лампова підсвічування, яка використовує одну або дві флуоресцентні лампи. Даний тип підсвічування вкрай рідко використовується в ноутбуках на сьогоднішній день. Її недоліками є велике споживання енергії і обмежений термін працездатності.
 2. LED & mdash; система світлодіодного підсвічування, яка використовує в якості джерел освітлення світлодіоди. Таке підсвічування найбільш часто використовується в сучасних екранах. Підсвічування LED має ряд переваг, серед яких виділяють невелике енергоспоживання, висока якість освітлення і довгий термін експлуатації.
Тип поверхні матриці також відіграє певну роль при передачі зображення. Тільки в даному параметрі все залежить від сприйняття переданої картинки на монітор. Екран для ноутбука Compaq розрізняють за типом на глянцеве і матове покриття. Глянцева поверхня матриці передає більш яскраве зображення в насиченому кольорі, але при попаданні світла на екрані з'являються відблиски. Таким чином, його використання на відкритому повітрі залишається під питанням. Матове покриття екрану не видає відблисків при попаданні сонячного світла і не залишає на собі слідів при дотику. Однак, через щільне матове покриття матриці зображення виглядає більш тьмяним. Якщо ви найчастіше використовуєте ноутбук в дорозі або віддаєте перевагу працювати поза офісом, варто все ж купити матрицю для ноутбука Compaq з матовим типом покриття. Обміркуйте кожну особливість нового дисплея, щоб надалі нічого не хотілося змінити в даному пристрої. Скористайтеся допомогою наших фахівців, якщо все ще не визначили відповідну модель матриці для себе. Замовте дзвінок на сайті через"кнопку зв'язку " або зв'яжіться з нами по телефону з розділу"контакти & quot;.

Матриця для ноутбука Compaq & mdash; поради по догляду< / h2>
Для збереження працездатності такої комплектуючої деталі, як матриця, потрібен особливий догляд і дбайливе ставлення. Особливу увагу слід приділити чищенню екрану так, як багато користувачів роблять це не зовсім правильно. Екран на ноутбук Compaq рекомендується протирати за допомогою таких засобів, як: серветки з мікро фібри, вологі серветки без спирту, тканини без ворсинок, ватяні диски якщо нічого з перерахованого під рукою немає, можна використовувати бавовняні або фланелеві тканини. При попаданні крапель рідини на матрицю, від них краще позбутися відразу. Інакше засохлі плями буде набагато складніше Очистити з екрану. Зберегти матрицю ноутбука можна, дотримуючись таких рекомендацій щодо використання:< / div>
 1. Не торкайтеся пальцями до поверхні екрану, щоб не залишати відбитків.
 2. На сенсорний дисплей рекомендується наклеїти спеціальну захисну плівку для матриць,< / li>
 3. Не допускайте довгого перебування відкритого ноутбука на сонці.
 4. Не піддавайте свій ноутбук різким перепадам температури.
 5. Закривайте ноутбук без різких рухів, щоб не пошкодити його матрицю.
 6. Не чиніть тиску на екран і не тримайтеся за нього під час перенесення ноутбука.
 7. При транспортуванні ноутбука кладіть його спеціальну захисну сумку. Можна також використовувати м'яку підкладку між матрицею і клавіатурою ноутбука.
При виконанні цих рекомендацій матриця ноутбука Compaq буде радувати вас справною роботою довгі роки експлуатації. Оберігайте свій пристрій від механічних поломок і тримайте його, як можна далі від пролиття рідини. Ремонт матриці — це дороге задоволення, якого найкраще уникнути за допомогою простого догляду за пристроєм. Екран ноутбука Compaq для Вас може бути встановлений фахівцями нашого магазину. Після покупки даного пристрою ви можете відвідати наш офіс в Києві або в Одесі для установки матриці на ноутбук. Матриця для ноутбука Compaq від інтернет-магазину "Compaq Parts & quot; буде своєчасно доставлена за вказаною адресою разом з гарантійним талоном в комплекті. Тому ви можете бути впевнені в безпеці своєї покупки і якості придбаного пристрою.